Tagasi

Sõprade fotojaht 2002

 

See oli kolmetunnine võistupildistamine ja viietunnine matkamine 18.mail 2002.a. Pakri (Paldiski) poolsaarel. Idee pildistamisvõistluse tegemiseks tuli Sulevi ja Arne Nepaali-piltide näituse avamisel Saku mõisas.

Osalejad: Sulev ja Kati Kuuse + Kristi, Asti ja Kersti ; Agu ja Ene Miller + Mart, Kadri ja Lauri ; Aarne ja Anneli Leima + Matis; Tiit Maran + Kaur ; Eduard (Ets) ja Mari Pukkonen + Madis ja Pia

                    Grupipilt     Piltide hindamine

Piltide hindamine: Piltide hindamine toimus kahes kategoorias: looduspildid ja muud fotod. Pilte hindasid kõik osavõtjad (kaasa arvatud ka lapsed), igaüks valis välja mõlemast kategooriast viis paremat pilti. Tulemuse selgitamiseks loeti hääled kokku. Kellelgi polnud õigus oma fotode eest hääletada. Fotode hindamine toimus veel samal päeval. Pildid tehti Paldiski mnt. DIGIFOTO's. Kõik jäid fotolabori tööga väga rahule. Pildid skaneeriti resolutsiooniga 150 DPI, mis ei anna kahjuks edasi fotode kvaliteeti. Osa (loodetavasti väga häid)  fotosid, mis tehti peale pildistamisvõistlust Pakri poolsaare tipus läänepoolse panga all, on veel ilmutamata. Tugev loodetuul, kõrge veetase, suured lained ning selge õhk ja päikeseline ilm annavad veel mõne hea pildi saamiseks lootust.   

Parimad looduspildid

Parimad muud pildid

Etsi pildid (mis ei saanud piisavalt hääli)

Sulevi pildid (tehtud digifotokaga)

Mari ja Etsi pildid Pakri läänerannikult

Pakri poolsaare kaart

 

Kontakt: Eduard Pukkonen (Ets), tel. 05036772, 6780 901, eduard@keila.ee